Apie mus

UAB FOODLEVEL
kokybiško maisto tiekėjas

Mūsų rūpestis – pasaulio skoniai - Jūsų stalui. 

Esame šaldytų ir šviežių maisto produktų importuotojai ir platintojai mažmeniniame, didmeniniame ir Horeca sektoriuose. 

Savo darbo srityje siekiame pačių aukščiausių standartų. Viena pagrindinių įmonės užduočių yra skatinti kokybiškų maisto produktų vartojimo kultūrą, teikiant profesionalias konsultacijas savo klientams. Dalinamės su Jumis savo žiniomis ir kokybiškais produktais.

Jums atrinkome geriausių produkrų paketą. Šiuo metu savo asortimente turime apie 2000 prekių pavadinimų. Atsižvelgiant į naujausias tendencijas bei stengiantis patenkinti savo klientų poreikius, asortimentas yra nuolat plečiamas. 

Stengiamės patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Mūsų asortimente rasite aukščiausios kokybės šaldytų daržovių ir uogų, įvairių pusgaminių, mėsos, šviežios ir šaldytos žuvies ir jūros gėrybių produktus. 

Džiaugiamės turėdami puikią ir profesionalią darbuotojų komandą, dėka kurios esame patikimi patrneriai savo klientams, užtikrindami produkcijos kokybę, optimalias pristatymo sąlygas  ir konkurencingas kainas.

Siekiame plėtoti ir palaikyti ilgalaikę partnerystę su savo klientais, užtikrinti optimalias pristatymo sąlygas, kompleksinį aptarnavimą ir aukštą paslaugų lygį.

Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:

  • Aukštos kokybės šaldytų maisto produktų ir delikatesų importas ir platinimas. Bendradarbiavimas su gamintojais, konkurencingos kainų politikos užtikrinimas.

  • Didmeninė prekyba maisto produktais „HoReCa“ sektoriuje ir mažmeninės prekybos tinklams.

  • Logistikos paslaugos – maisto produktų sandėliavimas ir tiekimas.

  • Mažmeninė prekyba aukštos kokybės šaldytais maisto produktais
     

Profesionali FOODLEVEL  komanda garantuoja  gerą aptarnavimą bei stengiasi, kad puslapio informacija būtų naudinga, informatyvi ir įdomi.

diplomas_-d14189ce838ad81b6cf3b7468d4fe8f8.jpg